Bachus Hepatic&Digest toidulisand koertele ja kassidele - Pet24.ee
Bachus Hepatic&Digest toidulisand koertele ja kassidele
rating

Bachus Hepatic&Digest toidulisand koertele ja kassidele

rating

Bachus

Täiendsööt koertele ja kassidele: säilitab maksa sujuva toimimise ja aitab leevendada maksakahjustusi

Rohkem infot

Uus

  • 60 tabletti
13,94 €
Hind registreeritud liikmetele
15,49 €
Hind mitteregistreerunud liikmetele

Loomad, nagu inimesed, võivad kannatada maksapuudulikkuse all. Loomade maks peab tihti toime tulema süstemaatilise ravimite manustamisega, neid manustatakse kehasiseste ja -väliste parasiitide, toidumürgistuse ja soolepõletike korral. Maksahaiguste ennetamiseks tuleks kasutada maksapuhastajat. Vahel ei pruugi kerge maksapuudulikkusega sümptomeid kaasneda, kui teie lemmiklooma isu on langenud ja ta oksendab tihti või tal on tihti kõht lahti ning ta joob palju, siis peaksite konsulteerima spetsialistiga ning õigeaegselt hakkama tema maksa kaitsma.

Toidulisandis BACHUS Hepatic&Digest sisalduvad ained aitavad neutraliseerida mürkaineid, kaitsevad maksa rakke kahjuliku mõju eest, säilitavad seedesüsteemi struktuuri ja funktsiooni. 

TÄIENDAV TOIDULISAND MITMEKÜLGSE KOOSTISEGA: 
• aitab tõhustada mürkainete neutraliseerimist
• aitab maksa kaitsta kahjulike mõjude eest 
• aitab lõhustada rasva
• aitab parandada seedimist 
• toimib antioksüdandina 

Toidulisandi BACHUS Hepatic&Digest positiivne mõju maksa toimimisele ja kogu seedesüsteemile saavutatakse taimeekstraktide, mineraalide, vitamiinide ja muude aktiivsete toimeainete tõhusate kontsentratsioonide kombineerimisel, mis on vajalikud nende süsteemide toimimiseks. Sisaldab kuni 150 mg hariliku maarjaohaka (Silybum marianum) ekstrakti, mille aktiivse toimeaine silimariini tõhusust on tõestanud uuringud. Silimariin aitab võidelda põletikuga maksas, eemaldab kahjulikke aineid ja toimib antioksüdandina.

Toote tüüpKapslid
LisafunktsioonidAinevahetuse parandamiseks