Brit Premium Salmon & Trout eine kassidele - Pet24.ee
Brit Premium Salmon & Trout eine kassidele

Brit Premium Salmon & Trout eine kassidele

Brit Premium

Kõrgekvaliteetne täisväärtuslik toit täiskasvanud kassidele lõhe ja forelliga. Konserv kassidele, pole mitte ainult ideaalne toit, vaid ka suurepärane täiendus kuivale kassitoidule. Niisket kassitoitu on kergem närida, seega sobib see vanematele kassidele.

Rohkem infot

Uus

0,59 €
Hind registreeritud liikmetele
0,66 €
Hind mitteregistreerunud liikmetele

Koostis: 60% liha ja loomsed tooted, 16% kala ja kalatooted, (lõhe 8%, forell 8%), taimset päritolu saadused (inuliin 0,4%), mineraalained. Ilma värvaineteta, ilma konservantideta.

Analüütilised koostisosad: toorvalk 8,5%, toorõlid ja rasvad 4,5%, toortuhk 2,5%, toorkiud 0,4% , niiskus 82%.

Toitainelised lisandid 1kg: vitamiin D3 250 IU, vitamiin E 100 mg, tsink 10 mg, mangaan 2 mg, jood 0,7 mg, vask 0,2 mg, tauriin 450 mg, biotiin 100 µg.

Söötmise soovitused: soovitatav kogus on kirjas söötmise tabelis. Serveerige toit toatemperatuuril. Avatuna hoida külmkapis. Veenduge, et teie lemmikloomal on alati värske joogivesi.

Soovitatav päevanorm:

 Kassi kaal (kg)                  2             4              6              8

Päevanorm grammides      1,5          3              4              5

Looma vanus Täiskasvanutele
Liha tüüp Kanaliha, Kalkuniliha
Lahendatav probleem Hammaste ja suu tervis, Nõudlikele, Tundlikule nahale, Tundlikule maole, Tundlikule seedetraktile, Luuüdi hooldus, Karvapallide tekkimise vastu, Nahk ja luud, Kuseteede probleemid
Erivajadused Õues viibivatele , Tiinuse / imetamise periood, Steriliseeritud / kastreeritud, Ülekaalulistele
Toidu klass Premium

Meie veebipood kasutab küpsiseid, et pakkuda teile paremat kasutajakogemust. Seetõttu soovitame teil nõustuda küpsistega, et saaksite täielikult nautida meie veebisaidil navigeerimist. Lisateave Halda küpsiseid.