Canina Canizeck plus tabletid koertele - Pet24.ee
Canina Canizeck plus tabletid koertele
rating

Canina Canizeck plus tabletid koertele

rating

Canina

Canizeck plus tabletid on mõeldud märtsist-novembrini toimiva igakuiselt hooaja igapäevaseks kasutamiseks. Toote täieliku mõju saavutamiseks kulub ainult 3-5 päeva.

Rohkem infot

Uus

  • 90 g
7,46 €
Hind registreeritud liikmetele
8,29 €
Hind mitteregistreerunud liikmetele

Cistus incanus (tsistus) on tugevate antioksüdantsete omadustega. Cistus aitab vältida kahjulikke radikaale ja suudab säilitada suurepärase molekulaarse kaitse. Toimeained võivad aidata lahendada selliseid probleeme nagu seedetrakti häired, naha- ja hingamisteede haigused.

Selle energia taime antioksüdandi omadused on immuunsüsteem oluliselt võimendatud. Canina® CANIZECK PLUS tugevdab kontsentreeritud C-vitamiini toimet. Neoonhepariin apelsinikotis (Hispaaniast) kaitseb molekulaarseid kiude ja tungib isegi rakkude väikseimasse rakkudesse. Suurepärane taimnekaitse. Ka tsistus kaitseb koeri puukide ja sääskede eest. Polüfenooli ja vaigu erakordselt kõrge kontsentratsioon tuleneb sellest (eriline lõhn ja kaitsev toime).

Toote tüüpTabletid

Koostis: cistus incanus (tsistus), kaltsiumkarbonaat, mikrokristalliline tselluloos, magneesiumstearaat.

Mütoboolsed füsioloogilised lisandid 1 kg: Mütoboolsed füsioloogilised lisandid 1 kg 1 , 0 0 0 m g 2b959 neohesperidiini dihüdrokalkoon 2, 0 0 0 m g (kuuma apelsinikoore osast).

Koostisosad: puhastamata tuhk 44,4%, rasvad 6,0%, puhastamata kiudained 11,6%, proteiin 5,7%

Toitesoovitused päevas:
Kuni 5 kg kaaluga ¼ tablett
5-20 kg kaaluga ½ tablett
20-40 kg kaaluga 1 tablett
üle 40 kg kaaluga 1 ja ½ tabletti