Royal Canin Babycat milk piimaasendaja kassipoegadele
Royal Canin

Royal Canin Babycat milk piimaasendaja kassipoegadele

Täisväärtuslik piimaasendaja kassipoegadele sünnist võõrutamiseni.

Rohkem infot

Uus

  • 300 g

22,99 €

Peamised kasutegurid

  • Pideva ja harmoonilise kasvu tagamiseks on Babycat piima koostis ehtsa emapiimaga võimalikult sarnane, sisaldades ohtralt energiat ja proteiine.
  • Babycat piim sisaldab hoolikalt valitud eriti hästi seeditavaid proteiine ja selle laktoosisisaldus on väga sarnane ehtsa emapiimaga. See sobib kassipoja seedesüsteemile eriti hästi, kuna ei sisalda tärklist (kassipoja organism ei erita tärklise seedimiseks piisavalt amülaasi). Lisaks aitavad frukto-oligosahhariidid (FOS) säilitada soolestiku mikrokliima tervislikku tasakaalu.
  • Tänu selle ainulaadsele koostisele lahustub Babycat piim koheselt ja täielikult, ei sadestu ja moodustab täiesti ühtlase lahuse.
  • Kassipoja närvisüsteem areneb pärast sündi veel edasi. Loomulikus emapiimas sisalduv DHA aitab kaasa kognitiivse funktsiooni arengule ja seega on DHA-d lisatud ka Babycat piimale.

Soovitatavad päevased toidukogused

Joogivesi peab alati olema kättesaadav!

Kassi vanusKassipoegadele

Koostis: piimaproteiinid, loomsed rasvad, vadaku proteiinid, sojaõli, kuivatatud kookoseõli, kalaõli (DHA allikas), mineraalid, frukto-oligosahhariidid(0.48%), maitse- ja lõhnaained.