Tagastamine - Pet24.ee

Tagastamine


Kliendil on õigus Pet24.ee e-poest ostetud kaupu ümber vahetada või tagastada 30 päeva jooksul kättetoimetamise hetkest. Kui soovite kaupu ümber vahetada või tagastada, siis palun võtke meiega ühendust aadressil info@pet24.ee. Lisage e-kirjale ka tellimuse number, tagastatavate kaupade nimekiri ja tagastamise põhjus, soovitav tagastuskuupäev ning konto number, kuhu soovite, et raha tagastataks. Vahetuse korral palume nimetada ka asendustooted. Kui oleme e-kirja kätte saanud, võtame teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul.

Kui tagastamise põhjuseks on toodete kehv kvaliteet, siis kanname tagastamise kulud meie; kui toodete kvaliteet vastab nõuetele, kannab tagastamise kulud klient.

Kaupu saab tagastada või ümber vahetada, kui:

  • kaubad on rikkumata originaalpakendis (pakendi avamist kauba kontrollimiseks ei loeta pakendi rikkumiseks);
  • kaupasid ei ole kasutatud ja need pole kannatada saanud (välja arvatud juhul, kui tagastatakse kahjustada saanud toodet);
  • klient ei ole toote kvaliteediga rahul (Kui toote kehtivusaja lõppemiseni on jäänud rohkem kui kuus kuud, siis loetakse toode kasutuskõlblikuks. Kui tegemist on väga lühikese kõlblikkusajaga, siis on see tootekirjelduses kirjas või kuidagi muul moel e-poes väljendatud);
  • kui kaubad on transpordis kannatada saanud (Võite neist kättetoimetamise hetkel keelduda ning märkida selle põhjuseks kahjustatud pakendi);
  • kui toote kuju, suurus, värv, välimus või muud omadused ei vasta kliendi ootustele, on tal õigus see samaväärse toote vastu vahetada. Kui samaväärset toodet ei ole pakkuda, tagastatakse raha.

Kaupade tagastamine toimub Venipaki kullerteenuse abil. Tagastatud kaupade eest tagastatakse raha kliendi poolt määratud kontole vastavalt kirjalikule avaldusele 7 tööpäeva jooksul.


Meie veebipood kasutab küpsiseid, et pakkuda teile paremat kasutajakogemust. Seetõttu soovitame teil nõustuda küpsistega, et saaksite täielikult nautida meie veebisaidil navigeerimist. Lisateave Halda küpsiseid.