Tarne


Pet24.ee e-poest tellitud kaubad toimetatakse Eesti piires kätte 3 tööpäeva jooksul tellimuses ära märgitud aadressile. Kuller helistab enne tellimuse kohaletoimetamist tellimuses märgitud kontakttelefonil. Nädalavahetustel ega riigipühadel tarnet ei toimu.
Klient saab valida, millist tarneteenust ta eelistab - Venipaki kuller koju või töökohale või Omniva pakiautomaat.

  • Kui tellimuse väärtus on 50€ ja rohkem, on kauba kohaletoimetamine TASUTA.
  • Kui tellimuse väärtus on väiksem kui 50€, on teenustasu 5€.
  • Tellimuse kohaletoimetamisel väiksematele saartele (Hiiumaa ja väiksemad) lisandub hinnale 15-eurone lisatasu. Saaremaale kohaletoimetamisel lisatasu puudub.

Tähelepanu! Kui soovite toodete eest maksta ülekandega, pannakse tellimus teele alles siis, kui makse on meie kontole laekunud.
Kui klient märgib tellimuse juurde valeandmed (saaja nimi, perekonnanimi, aadress, postiindeks ja kontakttelefoninumber), võib tarne tähtaeg muutuda. Kui soovite tarnaadressi muuta, siis kirjutage meile esimesel võimalusel e-posti aadressil info@pet24.ee või helistage klienditeeninduse telefonil <...>.

Tellimust vastu võttes kontrollige kindlasti saadetise seisukorda. Kui pakend on kahjustada saanud, on Teil õigus seda mitte vastu võtta. Kui klient on saadetise vastu võtnud arvestatakse, et saadetis oli vastu võtmisel rikkumata.