Tarne - Pet24.ee

Tarne

Veebilehelt www.pet24.ee ostetud tooted toimetatakse Eestis tellimusel märgitud aadressile või valitud Omniva pakiautomaati. Tellimuse maksimaalne tarneaeg on 10 päeva.

Valides tellimuse esitamisel tarnemeetodiks Venipak kulleri, on teil võimalik valida täpne eelistatud tarnepäev ajavahemikus 3 kuni 10 äripäeva. Enne paki kohaletoimetamist võtab kuller teiega tellimusel märgitud telefoninumbril ühendust.

Omniva postkontorisse tellitud saadetised toimetatakse kohale 3 äripäeva jooksul ning neid hoitakse postkontoris kuni 7 päeva. Teile saadetakse SMS teabega saadetise kättesaamise kohta. Saadetised, millele pole 7 päeva jooksul järgi tuldud, saadetakse tagasi saatjale.

Tarnehind:

  • Kui tellimuse väärtus on 50€ ja rohkem, on kauba kohaletoimetamine TASUTA.
  • Kui tellimuse väärtus on väiksem kui 50€, on teenustasu 5€.
  • Tellimuse kohaletoimetamisel väiksematele saartele (Hiiumaa ja väiksemad) lisandub hinnale 15-eurone lisatasu. Saaremaale kohaletoimetamisel lisatasu ei lisandu.

Tähelepanu! Kui soovite toodete eest maksta ülekandega, pannakse tellimus teele alles siis, kui makse on meie kontole laekunud.
Kui klient märgib tellimuse juurde valeandmed (saaja nimi, perekonnanimi, aadress, postiindeks ja kontakttelefoninumber), võib tarne tähtaeg muutuda. Kui soovite tarneaadressi muuta, siis kirjutage meile esimesel võimalusel e-posti aadressil info@pet24.ee või helistage klienditeeninduse telefonil +372 567 12139.

Kui saadetis on pandud teele, saadetakse tellimuses märgitud e-posti aadressile saadetise jälgimisinfo – kood, mis võimaldab jälgida saadetise asukohta.

Tellimust vastu võttes kontrollige kindlasti saadetise seisukorda. Kui pakend on kahjustada saanud, on teil õigus seda mitte vastu võtta. Kui klient on saadetise vastu võtnud, arvestatakse, et saadetis oli vastu võtmisel rikkumata.

Anname endast kõik oleneva, et pakid õigel ajal kohale toimetada, kuid karantiini tõttu võib tarne teostamisel esineda viivitusi.


Meie veebipood kasutab küpsiseid, et pakkuda teile paremat kasutajakogemust. Seetõttu soovitame teil nõustuda küpsistega, et saaksite täielikult nautida meie veebisaidil navigeerimist. Lisateave Halda küpsiseid.